קצת עלינו

 

כשהגן הופך לבית...

 
השקענו מחשבה מעמיקה בהקמת משפחתון לילך, בעיצובו ובארגון הסביבה החינוכית. רצינו לשמור כמה שניתן על הדמיון לבית, ובאותה נשימה לספק לילדים צרכים פיזיים ונפשיים לפי קצב התפתחותם וגדילתם.
 

ילדות מאושרת ומלאת עשייה

 
בכניסה לגן הקמנו את פינת הספארי, פינת חי מגרה ומרתקת, כדי להעניק לילדים חוויה מעשירה וערכית ולחשוף אותם להרמוניה שבין האדם לטבע. בגן יש גם חצר ממוזגת עם מתקנים מדהימים ובטיחותיים (בעלי תו תקן), חדר ג'ימבורי ושלל צעצועים ומשחקים מובחרים כמו Feber / Little Tikes.
 
 

חשוב שתדעו:

 
  • המשפחתון פועל תחת פיקוח של איחוד גני הילדים.
  • המבנה כולו מרושת במצלמות במעגל סגור ומצויד בגלאי עשן.
  • המשפחתון מבוטח בביטוח מחמיר ומקיף אצל חברת ביטוח שמתמחה במשפחתונים ובגני ילדים.
 
 
 

צוות הגן כאן בשביל הילדים שלכם

 
במשפחתון צוות של סייעות מיומנות ובעלות חזון חינוכי, שנבחנו בקפידה ונבחרו על-סמך שיקולים מקצועיים וענייניים. הסייעות שלנו ניחנות במעוף ובדמיון ומעניקות תמיכה ואהבה לילדים. לילך, מנהלת הגן, מדריכה את הצוות, שעובד תחת פיקוחה ובהתאם למדיניות הגן. יחד, בשיתוף פעולה מלא, מתפעל הצוות את שגרת היומיום בגן ומקדיש את מרב תשומת הלב לכל אחד ואחד מהילדים.
 
 
 
לילך הגננת
 
 
 
 

קבוצות גילאים – חלוקה נוחה ונכונה

 
במשפחתון לילך ילדים בגילאי 3 חודשים עד 3 שנים, המחולקים ל-3 קבוצות: תינוקות, פעוטות, בוגרים. החלוקה נעשית במטרה לתת מענה מקסימלי לכל ילד ולצורכיו האישיים.

התאמנו לכל קבוצה את האווירה, המרחב, המשחקים ותוכנית העבודה השנתית, בשילוב זמן התייחסות מיוחד. יחד עם זאת, אנו מאמינים שהחשיפה וההיכרות עם גילאים אחרים תורמת להתפתחותם של הילדים.
 

תוכנית לימוד שנתית – הכנה לעתיד

 
במשפחתון מעודדים את התפתחות הילדים במספר תחומים: מוטורי, קוגניטיבי (שכלי), רגשי, חברתי וסנסורי (תחושתי). כל זאת בשאיפה להעצים את יכולותיהם ולהקנות להם כלים יישומיים להתמודדות עם דילמות יומיומיות. הילדים לומדים בכל מקום ובכל עת, בעזרת התנסויות מזדמנות ומכוונות.

התוכנית השנתית, שמתוכננת ונבנית על-ידי הגננת, גמישה ונתונה לשינויים במהלך השנה. כל חודש מקבל גוון מיוחד בהתאם לעונות השנה, למועדי לוח השנה ולימים מיוחדים כמו יום המשפחה, בהתאם למה שברצוננו להדגיש בפני הילדים.

אנחנו מאמינים שלילד שלכם מגיע הטוב ביותר! בואו להכיר מקרוב: 077-2713602.